BV Auto Zlín - Dny otevřených dveří 11. - 15. října!
Zpět na výpis

Dny otevřených dveří 11. - 15. října!

Srdečně vás zveme k návštěvě našeho zrekontruovaného autosalonu!

Během letošního léta jsme se pustili do přestavby showroomu, díky které máme nejen rozšířenu výstavní plochu a zázemí s větším komfortem pro klienty, ale také jsme plně připraveni na nově nastupující fenomén elektromobility. Ukážeme vám prostory, ve kterých o vaše vozy pečuje náš servisní tým, budete mít možnost prohlédnout si některé speciální přípravky a diagnostické nástroje atd.

Hlavně bychom vám rádi představili novinky naší značky včetně hi-tech modelu Audi e-tron! K dispozici máme širokou paletu předváděcích vozů včetně zmíněného plně elektrického SUV Audi e-tron.

Při této příležitosti jsme pro vás vybrali několik vozů, které si můžete pořídit s mimořádnou slevou 25%. Nabídka je platná na omezený počet vozů a pouze po dobu této akce. Více informací se dozvíte u našich prodejců.

Každý návštěvník bude mít možnost zapojit se do naší vědomostní a tipovací soutěže o zajímavé ceny!

Přijďte za námi ve dnech 11. - 15. října v době od 9 - 17 hod (v pracovní dny), v sobotu máme otevřeno od 9 - 14 hod. Máte-li zájem o testovací jízdu, doporučujeme rezervaci termínu prostřednictvím tohoto formuláře. Více informací obdržíte u našich prodejců anebo na infolince 577 111 911.

Těšíme se na společné setkání!